Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
Женски патики за трчање
Код на производ:
(FZ0959)
adidas

adidas Run 60S 2.0

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN 60S 2.0 се женски патики за секојдневно носење. Тие се инспирирани од трчањето и создадени за вашите денови во движење. Тие претставуваат комбинација на класичното наследство на adidas и едноставни линии на уличната мода. Горниот дел е изработен од кожа, синтетика и текстил. Текстилната постава и влошката од Cloudfoam пена им даваат на вашите стапала целодневна удобност. Препознатливите adidas линии се незаменлив дел од вашиот спортски стил. Спецификација: Женски патики - lifestyle Горен дел: кожа, синтетика, текстил Постава: текстил Влошка од Cloudfoam пена Ѓон: гума.
Подетално

adidas RUN 60S 2.0 се женски патики за секојдневно носење. Тие се инспирирани од трчањето и создадени за вашите денови во движење. Тие претставуваат комбинација на класичното наследство на adidas и едноставни линии на уличната мода. Горниот дел е изработен од кожа, синтетика и текстил. Текстилната постава и влошката од Cloudfoam пена им даваат на вашите стапала целодневна удобност. Препознатливите adidas линии се незаменлив дел од вашиот спортски стил.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • Постава: текстил
 • Влошка од Cloudfoam пена
 • Ѓон: гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош