Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE PG 5
NIKE PG 5
NIKE PG 5
NIKE PG 5
NIKE PG 5
NIKE PG 5
NIKE PG 5
NIKE PG 5
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(CW3143-004)
NIKE

NIKE PG 5

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Nike PG 5 се врвни патики за кошарка. Тие беа инспирирани од играта на superstar крилото на La Klipers, Пол Џорџ. Импресивен дизајн, исклучителна удобност и подготвеност да одговорите на сите ваши движења на теренот, тоа е Nike PG 5 приказната. Супериорната удобност на движење ја следи леснотијата на самите патики. Гумениот ѓон е издржлив и добро реагира на брзите промени на насоката на теренот. Горниот дел од синтетички текстил нежно ги обвиткува вашите стапала, притоа прицврстувајќи ги и заштитувајќи ги за време на играта. Овие патики ќе ве воодушеват со својот дизајн и удобност. Ја сакаме кошарката, ајде да играме кошарка. Спецификација: Патики за кошарка Горен дел: синтетика, текстил Гумен ѓон, технологија Nike Air Zoom .
Подетално

Nike PG 5 се врвни патики за кошарка. Тие беа инспирирани од играта на superstar крилото на La Klipers, Пол Џорџ. Импресивен дизајн, исклучителна удобност и подготвеност да одговорите на сите ваши движења на теренот, тоа е Nike PG 5 приказната. Супериорната удобност на движење ја следи леснотијата на самите патики. Гумениот ѓон е издржлив и добро реагира на брзите промени на насоката на теренот. Горниот дел од синтетички текстил нежно ги обвиткува вашите стапала, притоа прицврстувајќи ги и заштитувајќи ги за време на играта. Овие патики ќе ве воодушеват со својот дизајн и удобност. Ја сакаме кошарката, ајде да играме кошарка.

Спецификација:

 • Патики за кошарка
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон, технологија Nike Air Zoom
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike PG 5 се врвни патики за кошарка. Тие беа инспирирани од играта на superstar крилото на La Klipers, Пол Џорџ. Импресивен дизајн, исклучителна удобност и подготвеност да одговорите на сите ваши движења на теренот, тоа е Nike PG 5 приказната. Супериорната удобност на движење ја следи леснотијата на самите патики. Гумениот ѓон е издржлив и добро реагира на брзите промени на насоката на теренот. Горниот дел од синтетички текстил нежно ги обвиткува вашите стапала, притоа прицврстувајќи ги и заштитувајќи ги за време на играта. Овие патики ќе ве воодушеват со својот дизајн и удобност. Ја сакаме кошарката, ајде да играме кошарка.

Спецификација:

 • Патики за кошарка
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон, технологија Nike Air Zoom
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA0694-500
6.367 ДЕН
Заштеда 25%
8.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3406-002
4.042 ДЕН
Заштеда 25%
5.390 ДЕН
Помош