за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike AIR ZOOM G.T. CUT ACADEMY
Код на производ: FB2599-001
Nike

Nike AIR ZOOM G.T. CUT ACADEMY

Код на производ: FB2599-001
6.790 ДЕН
6.790 ДЕН
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DD9535-103
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB2239-500
6.472 ДЕН
Заштеда 20%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV4057-600
5.261 ДЕН
Заштеда 15%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Nike AIR ZOOM G.T. CUT ACADEMY
Патики
Nike AIR ZOOM G.T. CUT ACADEMY