Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
adidas EQ21 RUN COLD.RDY
Машки патики за трчање
Код на производ:
(H00494)
adidas

adidas EQ21 RUN COLD.RDY

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.488 ДЕН
Моментална цена
5.488 ДЕН
Цена со попуст
4.390 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Како тврдокорен тркач, лошото време нема да ве спречи доколку ги носите adidas EQ21 RUN COLD.RDY. машките патики за трчање. Без разлика дали трчате од забава или сте професионалец, овие патики неминовно ќе ве доведат до посакуваните цели. Колекцијата COLD.RDY, направена за тренинзи на отворено, е погодна за сите временски услови, дури и во зима. Горниот кожен дел ви овозможува да ги задржите вашите стапала топли и суви. Cloudfoam пена обезбедува дополнителна поддршка, пружајќи ви сигурен чекор. Гумениот ѓон е дизајниран за нерамен терен, што ја комплетира удобноста и безбедноста на вашите стапала. Летајте низ улиците на вашиот град, без оглед на временските услови, во adidas EQ21 RUN COLD.RDY. машките патики за трчање. Спецификација: Машки патики - трчање Врзување Плиток профил Текстилна постава Горен дел: текстил, кожа Cloudfoam пена Тежина: 716гр Пад на среден ѓон: 10,5мм TPU засилување на петицата Боја: црна .
Подетално

Како тврдокорен тркач, лошото време нема да ве спречи доколку ги носите adidas EQ21 RUN COLD.RDY. машките патики за трчање. Без разлика дали трчате од забава или сте професионалец, овие патики неминовно ќе ве доведат до посакуваните цели. Колекцијата COLD.RDY, направена за тренинзи на отворено, е погодна за сите временски услови, дури и во зима. Горниот кожен дел ви овозможува да ги задржите вашите стапала топли и суви. Cloudfoam пена обезбедува дополнителна поддршка, пружајќи ви сигурен чекор. Гумениот ѓон е дизајниран за нерамен терен, што ја комплетира удобноста и безбедноста на вашите стапала. Летајте низ улиците на вашиот град, без оглед на временските услови, во adidas EQ21 RUN COLD.RDY. машките патики за трчање.

Спецификација:

 • Машки патики - трчање
 • Врзување
 • Плиток профил
 • Текстилна постава
 • Горен дел: текстил, кожа
 • Cloudfoam пена
 • Тежина: 716гр
 • Пад на среден ѓон: 10,5мм
 • TPU засилување на петицата
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Како тврдокорен тркач, лошото време нема да ве спречи доколку ги носите adidas EQ21 RUN COLD.RDY. машките патики за трчање. Без разлика дали трчате од забава или сте професионалец, овие патики неминовно ќе ве доведат до посакуваните цели. Колекцијата COLD.RDY, направена за тренинзи на отворено, е погодна за сите временски услови, дури и во зима. Горниот кожен дел ви овозможува да ги задржите вашите стапала топли и суви. Cloudfoam пена обезбедува дополнителна поддршка, пружајќи ви сигурен чекор. Гумениот ѓон е дизајниран за нерамен терен, што ја комплетира удобноста и безбедноста на вашите стапала. Летајте низ улиците на вашиот град, без оглед на временските услови, во adidas EQ21 RUN COLD.RDY. машките патики за трчање.

Спецификација:

 • Машки патики - трчање
 • Врзување
 • Плиток профил
 • Текстилна постава
 • Горен дел: текстил, кожа
 • Cloudfoam пена
 • Тежина: 716гр
 • Пад на среден ѓон: 10,5мм
 • TPU засилување на петицата
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики H04595
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG0000
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F34820
3.430 ДЕН
Заштеда 20%
4.288 ДЕН
Помош