Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV
Детски патики
Код на производ:
(BQ5673-410)
NIKE

NIKE NIKE REVOLUTION 5 TDV

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.718 ДЕН
Заштеда: 572 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C *
 • 3.5C *
 • 4.5C *
 • 5.5C *
 • 6.5C *
 • 7.5C *
 • 8.5C *
 • 9.5C *
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 5 (TDV) се унисекс детски патики кои нудат удобност и комфор. Квалитетната и издржливата кожа ѝм дава поддршка при секој чекор. Делот околу стапалото (глуждот) е обложен со мека пена и дополнително е засилен со велкро лепенка што овозможува лесно облекување и соблекување на патиките. Гумениот ѓон е флексибилен и долготраен, така што вашето дете ќе може слободно и безбедно да се движи. Безгрижната игра е дел од нивниот развој, затоа Nike Revolution 5 lifestyle унисекс детски патики се дизајнирани да го поддржат секој нивен чекор. Спецификација: Унисекс детски патики - lifestyle Велкро лепенка Пена во меѓуѓонот Гумен ѓон .
Подетално

Nike Revolution 5 (TDV) се унисекс детски патики кои нудат удобност и комфор. Квалитетната и издржливата кожа ѝм дава поддршка при секој чекор. Делот околу стапалото (глуждот) е обложен со мека пена и дополнително е засилен со велкро лепенка што овозможува лесно облекување и соблекување на патиките. Гумениот ѓон е флексибилен и долготраен, така што вашето дете ќе може слободно и безбедно да се движи. Безгрижната игра е дел од нивниот развој, затоа Nike Revolution 5 lifestyle унисекс детски патики се дизајнирани да го поддржат секој нивен чекор.

Спецификација:

 • Унисекс детски патики - lifestyle
 • Велкро лепенка
 • Пена во меѓуѓонот
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 24 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Revolution 5 (TDV) се унисекс детски патики кои нудат удобност и комфор. Квалитетната и издржливата кожа ѝм дава поддршка при секој чекор. Делот околу стапалото (глуждот) е обложен со мека пена и дополнително е засилен со велкро лепенка што овозможува лесно облекување и соблекување на патиките. Гумениот ѓон е флексибилен и долготраен, така што вашето дете ќе може слободно и безбедно да се движи. Безгрижната игра е дел од нивниот развој, затоа Nike Revolution 5 lifestyle унисекс детски патики се дизајнирани да го поддржат секој нивен чекор.

Спецификација:

 • Унисекс детски патики - lifestyle
 • Велкро лепенка
 • Пена во меѓуѓонот
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 24 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош