Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas FORTARUN ATR EL K
adidas FORTARUN ATR EL K
adidas FORTARUN ATR EL K
adidas FORTARUN ATR EL K
adidas FORTARUN ATR EL K
adidas FORTARUN ATR EL K
adidas FORTARUN ATR EL K
adidas FORTARUN ATR EL K
adidas FORTARUN ATR EL K
adidas FORTARUN ATR EL K
Детски патики
Код на производ:
(GZ0165)
adidas

adidas FORTARUN ATR EL K

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.390 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FortaRun ATR EL унисекс патики за деца се дизајнирани за сите деца кои се активни надвор цел ден. Овие патики се исклучително удобни и ќе ѝм ја обезбедат поддршката што им е потребна за играње во текот на денот. Патиките се исклучително лесни и имаат врвче на петицата за полесно облекување и соблекување. Горниот дел е направен од мрежест материјал кој ѝ овозможува на ногата да дише. Пружете ѝм комфор и удобност што ќе ја подобри нивната игра и облечете ѝм ги FortaRun ATR EL  унисекс патики за деца. Спецификација: Гумен ѓон Средниот ѓон од Cloufoam пена Горен дел од мрежест материјал Еластични врвки OrthoLite влошка Боја: црна, сребрена, бела .
Подетално

adidas FortaRun ATR EL унисекс патики за деца се дизајнирани за сите деца кои се активни надвор цел ден. Овие патики се исклучително удобни и ќе ѝм ја обезбедат поддршката што им е потребна за играње во текот на денот. Патиките се исклучително лесни и имаат врвче на петицата за полесно облекување и соблекување. Горниот дел е направен од мрежест материјал кој ѝ овозможува на ногата да дише. Пружете ѝм комфор и удобност што ќе ја подобри нивната игра и облечете ѝм ги FortaRun ATR EL  унисекс патики за деца.

Спецификација:

 • Гумен ѓон
 • Средниот ѓон од Cloufoam пена
 • Горен дел од мрежест материјал
 • Еластични врвки
 • OrthoLite влошка
 • Боја: црна, сребрена, бела
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FortaRun ATR EL унисекс патики за деца се дизајнирани за сите деца кои се активни надвор цел ден. Овие патики се исклучително удобни и ќе ѝм ја обезбедат поддршката што им е потребна за играње во текот на денот. Патиките се исклучително лесни и имаат врвче на петицата за полесно облекување и соблекување. Горниот дел е направен од мрежест материјал кој ѝ овозможува на ногата да дише. Пружете ѝм комфор и удобност што ќе ја подобри нивната игра и облечете ѝм ги FortaRun ATR EL  унисекс патики за деца.

Спецификација:

 • Гумен ѓон
 • Средниот ѓон од Cloufoam пена
 • Горен дел од мрежест материјал
 • Еластични врвки
 • OrthoLite влошка
 • Боја: црна, сребрена, бела
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош