Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LeBron 18
NIKE LeBron 18
NIKE LeBron 18
NIKE LeBron 18
NIKE LeBron 18
NIKE LeBron 18
NIKE LeBron 18
NIKE LeBron 18
NIKE LeBron 18
NIKE LeBron 18
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(CV7562-005)
NIKE

NIKE LeBron 18

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike LeBron 18 Low се врвни машки кошаркарски патики. Исклучително атрактивен дизајн е инспириран од ликот и делото на еден од најдобрите кошаркари на сите времиња. Бројот 18 претставува репрезент на 18-тата сезона која овој легендарен кошаркар ја игра во најдобрата лига во светот. Овие патики имаат горен дел од плетена ткаенина и материјал кој се моделира на високи температури. Поголемото количество на React пена обезбедува уште помеко чувство, а неговата поширока форма обезбедува стабилност и помага да се ослободи енергија при секое движење. Крајната цел и резултат е уникатен изглед, целосна контрола и доминација на теренот. Специјално дизајнираниот гумен ѓон со најголемата AirMax единица совршено го амортизира секој скок и дава поддршка при секое движење и дриблинг. Стабилизирачката пластична обвивка околу петицата и полудлабокиот профил го фиксираат стапалото и ја прават вашата игра безбедна. Меката влошка од пена со перничиња ја зголемува стабилноста и удобноста. Овие патики се најдобриот можен избор за сите вас кои ја сакате кошарката. Спецификација: Машки патики за кошарка Среден ѓон React пена Гумен ѓон со дијамантски исечоци .
Подетално

Nike LeBron 18 Low се врвни машки кошаркарски патики. Исклучително атрактивен дизајн е инспириран од ликот и делото на еден од најдобрите кошаркари на сите времиња. Бројот 18 претставува репрезент на 18-тата сезона која овој легендарен кошаркар ја игра во најдобрата лига во светот. Овие патики имаат горен дел од плетена ткаенина и материјал кој се моделира на високи температури. Поголемото количество на React пена обезбедува уште помеко чувство, а неговата поширока форма обезбедува стабилност и помага да се ослободи енергија при секое движење. Крајната цел и резултат е уникатен изглед, целосна контрола и доминација на теренот. Специјално дизајнираниот гумен ѓон со најголемата AirMax единица совршено го амортизира секој скок и дава поддршка при секое движење и дриблинг. Стабилизирачката пластична обвивка околу петицата и полудлабокиот профил го фиксираат стапалото и ја прават вашата игра безбедна. Меката влошка од пена со перничиња ја зголемува стабилноста и удобноста. Овие патики се најдобриот можен избор за сите вас кои ја сакате кошарката.

Спецификација:

 • Машки патики за кошарка
 • Среден ѓон
 • React пена
 • Гумен ѓон со дијамантски исечоци
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош