Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok RBK FULGERE SLIDE
Reebok RBK FULGERE SLIDE
Reebok RBK FULGERE SLIDE
Reebok RBK FULGERE SLIDE
Reebok RBK FULGERE SLIDE
Reebok RBK FULGERE SLIDE
Reebok RBK FULGERE SLIDE
Reebok RBK FULGERE SLIDE
Reebok RBK FULGERE SLIDE
Reebok RBK FULGERE SLIDE
Машки папучи за тренинг
Код на производ:
(CN6467)
Reebok

Reebok RBK FULGERE SLIDE

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 37 23,5
 • 6 38 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали сте на плажа или на базен, машките папучи Reebok FULGERE SLIDE се вашиот идеален избор. Обликуваниот, мек горен дел од EVA ќе им обезбеди удобност на вашите нозе во текот на денот покрај високите температури. Подетално

Без разлика дали сте на плажа или на базен, машките папучи Reebok FULGERE SLIDE се вашиот идеален избор.

Обликуваниот, мек горен дел од EVA ќе им обезбеди удобност на вашите нозе во текот на денот покрај високите температури.

Едноставниот дизајн ги прави лесно прилагодливи во која било од вашите комбинации на облека.

Спецификации:

• Машки папучи за на плажа, базен или туширање

• EVA горен дел

• Боја: црна

• Код на производ: CN6467

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош