Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(S42786)
Reebok

FLEXAGON ENERGY TR 3.0 MT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.318 ДЕН
Заштеда: 772 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 6.5 38,5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Flexagon Energy TR се машки патики за тренинг во теретана. Бескомпромисен комфор, тоа е она што целосно ги опишува овие патики. Подетално

Reebok Flexagon Energy TR се машки патики за тренинг во теретана.

Бескомпромисен комфор, тоа е она што целосно ги опишува овие патики.

Горниот дел, кој е изработен од мрежест материјал, ќе овозможи целосен проток на воздух, така што нозете ќе се суви и разладени за време на тренингот.

Средниот ѓон од пена EVA ви нуди идеална рамнотежа помеѓу удобноста и враќањето на енергијата.

Влошката направена од специјална пена додава амортизација на секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црна

• Горен дел: мрежа

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Влошка со пена

• Шифра на артикл: S42786

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok Flexagon Energy TR се машки патики за тренинг во теретана.

Бескомпромисен комфор, тоа е она што целосно ги опишува овие патики.

Горниот дел, кој е изработен од мрежест материјал, ќе овозможи целосен проток на воздух, така што нозете ќе се суви и разладени за време на тренингот.

Средниот ѓон од пена EVA ви нуди идеална рамнотежа помеѓу удобноста и враќањето на енергијата.

Влошката направена од специјална пена додава амортизација на секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црна

• Горен дел: мрежа

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Влошка со пена

• Шифра на артикл: S42786

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош