Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PHANTOM GT ELITE DF FG
PHANTOM GT ELITE DF FG
PHANTOM GT ELITE DF FG
PHANTOM GT ELITE DF FG
PHANTOM GT ELITE DF FG
PHANTOM GT ELITE DF FG
PHANTOM GT ELITE DF FG
PHANTOM GT ELITE DF FG
PHANTOM GT ELITE DF FG
PHANTOM GT ELITE DF FG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(CW6589-400)
NIKE

PHANTOM GT ELITE DF FG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
18.390 ДЕН
Моментална Цена
18.390 ДЕН
Цена со попуст
14.712 ДЕН
Заштеда: 3.678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Фудбалските копачки Nike Phantom GT ELITE DF FG за природни површини се направени за прецизност и сила што победува на теренот. Подетално

Фудбалските копачки Nike Phantom GT ELITE DF FG за природни површини се направени за прецизност и сила што победува на теренот.

Врзувањето на страна нуди голема површина за додавање и шутирање, додека текстурата на горниот дел овозможува да го контролирате секој удар.

Горниот дел е изработен од синтетички материјал, лесен за чистење и одржување.

Удобната постава и Dynamic Fit работ се поставени за поголема удобност.

Доминирајте на фудбалскиот терен во фудбалските копачки Nike Phantom GT ELITE DF FG.

Спецификации:

 • Тапацирана влошка
 • Dynamic Fit раб
 • Врзување на страна
 • Боја: сина
 • Код на производ: CW6589-400
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Фудбалските копачки Nike Phantom GT ELITE DF FG за природни површини се направени за прецизност и сила што победува на теренот.

Врзувањето на страна нуди голема површина за додавање и шутирање, додека текстурата на горниот дел овозможува да го контролирате секој удар.

Горниот дел е изработен од синтетички материјал, лесен за чистење и одржување.

Удобната постава и Dynamic Fit работ се поставени за поголема удобност.

Доминирајте на фудбалскиот терен во фудбалските копачки Nike Phantom GT ELITE DF FG.

Спецификации:

 • Тапацирана влошка
 • Dynamic Fit раб
 • Врзување на страна
 • Боја: сина
 • Код на производ: CW6589-400
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки CW6672-400
Фудбалските копачки Nike Phantom GT CLUB DF FG/MG за природни површини се направени за ...
3.368 ДЕН
Заштеда 25%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки AT6107-030
Nike Tiempo Legend 8 Club MG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го дост...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки CU5692-600
NIKE VAPOR 14 CLUB FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина благодарение на ...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош