за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike ZOOM SUPERFLY 9 ELITE FG
Код на производ: DJ4977-700
Nike

Nike ZOOM SUPERFLY 9 ELITE FG

Код на производ: DJ4977-700
18.590 ДЕН
18.590 ДЕН
16.731 ДЕН
Заштеда: 1.859 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10.5 44.5 28.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки DV4344-700
3.221 ДЕН
Заштеда 15%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike ZOOM SUPERFLY 9 ELITE FG
Копачки
Nike ZOOM SUPERFLY 9 ELITE FG