Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE RENEW RIDE 2
WMNS NIKE RENEW RIDE 2
WMNS NIKE RENEW RIDE 2
WMNS NIKE RENEW RIDE 2
WMNS NIKE RENEW RIDE 2
WMNS NIKE RENEW RIDE 2
WMNS NIKE RENEW RIDE 2
WMNS NIKE RENEW RIDE 2
WMNS NIKE RENEW RIDE 2
WMNS NIKE RENEW RIDE 2
Женски патики
Код на производ:
(CU3508-010)
NIKE

WMNS NIKE RENEW RIDE 2

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike RENEW RIDE 2 се женски патики за трчање. Овие патики ќе ви овозможат врвна стабилност и удобност, но истовремено и одличен урбан стил. Подетално

Nike RENEW RIDE 2 се женски патики за трчање.

Овие патики ќе ви овозможат врвна стабилност и удобност, но истовремено и одличен урбан стил.

Горниот дел е направен од комбинација на вештачка кожа и мрежа.

Меката влошка дава дополнителна удобност.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на сите површини и не дозволува ногата да ви се лизга.

Освојувајте нови предизвици со стил и носете ги Nike RENEW RIDE 2 женските патики за трчање.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

•Горен дел: мрежест материјал и вештачка кожа

•Гумен ѓон

•Врзување

•Боја: бела

•Шифра на артикл: CU3508-010

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike RENEW RIDE 2 се женски патики за трчање.

Овие патики ќе ви овозможат врвна стабилност и удобност, но истовремено и одличен урбан стил.

Горниот дел е направен од комбинација на вештачка кожа и мрежа.

Меката влошка дава дополнителна удобност.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на сите површини и не дозволува ногата да ви се лизга.

Освојувајте нови предизвици со стил и носете ги Nike RENEW RIDE 2 женските патики за трчање.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

•Горен дел: мрежест материјал и вештачка кожа

•Гумен ѓон

•Врзување

•Боја: бела

•Шифра на артикл: CU3508-010

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CV3817-002
5.432 ДЕН
Заштеда 20%
6.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ9647-601
6.552 ДЕН
Заштеда 20%
8.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики BQ3207-108
Nike Revolution 5 се женски патики за трчање кои нудат класичен спортски дизајн и висок...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""