за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike WMNS ZOOMX INVINCIBLE RUN FK 3
Код на производ: DR2660-005
Nike

Nike WMNS ZOOMX INVINCIBLE RUN FK 3

Код на производ: DR2660-005
12.890 ДЕН
12.890 ДЕН
11.601 ДЕН
Заштеда: 1.289 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DJ7929-201
9.801 ДЕН
Заштеда 10%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DR2670-010
10.341 ДЕН
Заштеда 10%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ7884-010
7.911 ДЕН
Заштеда 10%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike WMNS ZOOMX INVINCIBLE RUN FK 3
Патики
Nike WMNS ZOOMX INVINCIBLE RUN FK 3