Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TENSAUR K
TENSAUR K
TENSAUR K
TENSAUR K
TENSAUR K
TENSAUR K
TENSAUR K
TENSAUR K
TENSAUR K
TENSAUR K
Детски патики
Код на производ:
(S24036)
adidas

TENSAUR K

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од салата до игралиштето, детските патики за трчање adidas TENSAUR K обезбедуваат поддршка и удобност за сите детски игри. Со овие патики децата се подготвени за секаква активност. Подетално

Од салата до игралиштето, детските патики за трчање adidas TENSAUR K обезбедуваат поддршка и удобност за сите детски игри.

Со овие патики децата се подготвени за секаква активност.

Грубиот гумен ѓон е издржлив и се прилагодува на разни површини.

Трите линии даваат спортски изглед на овие патики за трчање adidas TENSAUR K.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Синтетички горен дел лесен за одржување

• Издржливи

• Обложување со текстил

• Гумен ѓон

• Боја: црна

• Шифра на артикл: S24036

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Од салата до игралиштето, детските патики за трчање adidas TENSAUR K обезбедуваат поддршка и удобност за сите детски игри.

Со овие патики децата се подготвени за секаква активност.

Грубиот гумен ѓон е издржлив и се прилагодува на разни површини.

Трите линии даваат спортски изглед на овие патики за трчање adidas TENSAUR K.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Синтетички горен дел лесен за одржување

• Издржливи

• Обложување со текстил

• Гумен ѓон

• Боја: црна

• Шифра на артикл: S24036

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S24050
adidas TENSAUR C се патики за момчиња и девојчиња. Тие се удобни и подеднакво погодни з...
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB1932
1.493 ДЕН
Заштеда 40%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV4188
Детските патики adidas FortaRun Spiderman EL K имаат среден ѓон изработен од специјална...
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Помош