Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOOPS 2.0 CMF C
HOOPS 2.0 CMF C
HOOPS 2.0 CMF C
HOOPS 2.0 CMF C
HOOPS 2.0 CMF C
HOOPS 2.0 CMF C
HOOPS 2.0 CMF C
HOOPS 2.0 CMF C
HOOPS 2.0 CMF C
HOOPS 2.0 CMF C
Детски патики
Код на производ:
(FY9442)
adidas

HOOPS 2.0 CMF C

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOOPS 2.0 CMF C се детски патики за секојдневно носење. Дизајнот на овој модел е инспириран од кошаркарски патики. Подетално

adidas HOOPS 2.0 CMF C се детски патики за секојдневно носење.

Дизајнот на овој модел е инспириран од кошаркарски патики.

Практичните велкро лепенки го олеснуваат облекувањето.

Горниот дел од синтетичка кожа е доволно издржлив за непречена игра.

Малите деца ќе бидат среќни кога ќе ги носат овие класични унисекс патики.

Спецификации:

 • Детски патики
 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Велкро лепенки
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / црвена / бела
 • Шифра на артикл: FY9442
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas HOOPS 2.0 CMF C се детски патики за секојдневно носење.

Дизајнот на овој модел е инспириран од кошаркарски патики.

Практичните велкро лепенки го олеснуваат облекувањето.

Горниот дел од синтетичка кожа е доволно издржлив за непречена игра.

Малите деца ќе бидат среќни кога ќе ги носат овие класични унисекс патики.

Спецификации:

 • Детски патики
 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Велкро лепенки
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / црвена / бела
 • Шифра на артикл: FY9442
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош