Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
Бебешки патики
Код на производ:
(FZ0090)
adidas

BREAKNET I

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BREAKNET се патики за бебиња чиј дизајн е инспириран од тенисот. Нека бидат вашите малечки дел од препознатливата спортска приказна adidas, која ја обожаваат многу генерации. Подетално

adidas BREAKNET се патики за бебиња чиј дизајн е инспириран од тенисот.

Нека бидат вашите малечки дел од препознатливата спортска приказна adidas, која ја обожаваат многу генерации.

Класичниот дизајн на adidas е исто така одлика на овие патики за бебиња, докажувајќи дека никогаш не излегуваат од мода.

На горниот дел со синтетички материјали се наоѓаат велкро лепенки кои го поедноставуваат нивното облекување.

Гумениот ѓон е дизајниран и за внатрешни и за надворешни површини, спречувајќи лизгање.

Спецификации:

 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Обложување со текстил

 • Велкро лепенка

 • Гумен ѓон

 • Шифра на артикл: FZ0090

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BREAKNET се патики за бебиња чиј дизајн е инспириран од тенисот.

Нека бидат вашите малечки дел од препознатливата спортска приказна adidas, која ја обожаваат многу генерации.

Класичниот дизајн на adidas е исто така одлика на овие патики за бебиња, докажувајќи дека никогаш не излегуваат од мода.

На горниот дел со синтетички материјали се наоѓаат велкро лепенки кои го поедноставуваат нивното облекување.

Гумениот ѓон е дизајниран и за внатрешни и за надворешни површини, спречувајќи лизгање.

Спецификации:

 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Обложување со текстил

 • Велкро лепенка

 • Гумен ѓон

 • Шифра на артикл: FZ0090

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3221
ADVANTAGE I се патики за бебиња и мали деца кои се удобни и пријатни додека ги прават с...
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0116
adidas GRAND COURT I детските патики се инспирирани од изгледот на тениските ретро моде...
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ0089
adidas BREAKNET I се патики за деца кои ќе развијат љубов во нив кон тенисот. Овие пати...
1.888 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""