Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE RENEW LUCENT II
WMNS NIKE RENEW LUCENT II
WMNS NIKE RENEW LUCENT II
WMNS NIKE RENEW LUCENT II
WMNS NIKE RENEW LUCENT II
WMNS NIKE RENEW LUCENT II
Женски патики
Код на производ:
(CK7899-100)
NIKE

WMNS NIKE RENEW LUCENT II

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална Цена
5.390 ДЕН
Моментална Цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Renew Lucent 2 се женски патики за трчање во кои ќе го покажете вашиот авантуристички спортски дух. Во оваа енергична верзија на класични патики за трчање, ја изразувате вашата страст кон спортот и активниот живот. Подетално

Nike Renew Lucent 2 се женски патики за трчање во кои ќе го покажете вашиот авантуристички спортски дух.

Во оваа енергична верзија на класични патики за трчање, ја изразувате вашата страст кон спортот и активниот живот.

Патиките имаат иновативен повеќеслоен дизајн на горниот дел кој го комплетира динамичниот изглед на меѓуѓонот.

Впечатливиот горен дел има интересни детали.

Лесните материјали даваат чувство на мекост, додека перничето од пена обезбедува голем комфор кој трае долго време.

Влошката од пена е мека и пријатна, додека стратешки поставените детали од гума на ѓонот во области каде има големо абење ги прави овие патики поиздржливи.

Перфорациите околу прстите овозможуваат постојана вентилација.

Впечатливите детали и натписите на Nike во комбинација додаваат уште попозитивна енергија на вашиот изглед.

Трчаме сè повеќе и повеќе!

Спецификации:

 • Женски патики

 • Врзување

 • Иновативен повеќеслоен врвен дизајн

 • Лесни и мрежести материјали

 • Перфорации околу прстите кои обезбедуваат вентилација

 • Боја: Бела, Розова

 • Шифра на артикл: CK7899-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Renew Lucent 2 се женски патики за трчање во кои ќе го покажете вашиот авантуристички спортски дух.

Во оваа енергична верзија на класични патики за трчање, ја изразувате вашата страст кон спортот и активниот живот.

Патиките имаат иновативен повеќеслоен дизајн на горниот дел кој го комплетира динамичниот изглед на меѓуѓонот.

Впечатливиот горен дел има интересни детали.

Лесните материјали даваат чувство на мекост, додека перничето од пена обезбедува голем комфор кој трае долго време.

Влошката од пена е мека и пријатна, додека стратешки поставените детали од гума на ѓонот во области каде има големо абење ги прави овие патики поиздржливи.

Перфорациите околу прстите овозможуваат постојана вентилација.

Впечатливите детали и натписите на Nike во комбинација додаваат уште попозитивна енергија на вашиот изглед.

Трчаме сè повеќе и повеќе!

Спецификации:

 • Женски патики

 • Врзување

 • Иновативен повеќеслоен врвен дизајн

 • Лесни и мрежести материјали

 • Перфорации околу прстите кои обезбедуваат вентилација

 • Боја: Бела, Розова

 • Шифра на артикл: CK7899-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CU4152-103
Женските патики Nike Air Max Bol ви овозможуваат брзо движење и голема удобност. Инспир...
6.090 ДЕН
Помош