Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
Детски патики
Код на производ:
(CZ6614-100)
NIKE

COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17
 • 2\.C 18
 • 3C 18,5
 • 3\.C 19
 • 4C 19,5
 • 4\.C 20
 • 5C 21
 • 5\.C 21,5
 • 6C 22
 • 6\.C 22,5
 • 7C 23,5
 • 7\.C 24
 • 8C 25
 • 8\.C 25,5
 • 9C 26
 • 9\.C 26,5
 • 10C 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike COURT BOROUGH LOW 2 SE се патики за деца. Ретро дизајнот инспириран од кошарката носи удобност и елегантен спортски стил. Подетално

Nike COURT BOROUGH LOW 2 SE се патики за деца.

Ретро дизајнот инспириран од кошарката носи удобност и елегантен спортски стил.

Горниот дел е изработен од природна кожа, синтетика и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на различни површини.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Тие можат да се носат за време на разни активности.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил

 • Гумен ѓон

 • Врзување

 • Прикажана боја: бела

 • Шифра на артикл: CZ6614-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C 17 8
3C 18,5 9
4C 19,5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23,5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike COURT BOROUGH LOW 2 SE се патики за деца.

Ретро дизајнот инспириран од кошарката носи удобност и елегантен спортски стил.

Горниот дел е изработен од природна кожа, синтетика и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на различни површини.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Тие можат да се носат за време на разни активности.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил

 • Гумен ѓон

 • Врзување

 • Прикажана боја: бела

 • Шифра на артикл: CZ6614-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C 17 8
3C 18,5 9
4C 19,5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23,5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN8560-003
Детските патики NIKE MD VALIANT BTV се инспирирани од класичниот стил од 80-тите со тек...
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN8557-100
Nike MD Valiant се класични, удобни детски патики дизајнирани да ги поддржуваат чекорит...
2.018 ДЕН
Заштеда 25%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики BQ5453-002
Nike Court Borough Low 2 патиките за деца се совршена комбинација на удобност и стил. ...
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""