Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
AHARY RUNNER
Код на производ:
(CN1969)
REEBOK

AHARY RUNNER

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
1.865 ДЕН
Заштеда: 1.525 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2 2
 • 2.5 2.5
 • 3 3
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
4.5 4.5
4 4
3.5 3.5
3 3
2.5 2.5
2 2

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
4.5 4.5
4 4
3.5 3.5
3 3
2.5 2.5
2 2

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8609
Овие женски патики се направени за жени кои сакаат да истражуваат нови територии. Гуме...
2.793 ДЕН
Заштеда 30%
3.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV1613
Пронајдете ја вашата комфорна зона во Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES женски патики за т...
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN1972
1.865 ДЕН
Заштеда 45%
3.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""