Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK LITE
REEBOK LITE
REEBOK LITE
REEBOK LITE
REEBOK LITE
REEBOK LITE
Код на производ:
(DV4876)
REEBOK

REEBOK LITE

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 15
 • 5 35
 • 5,5 35.5
 • 6 36
 • 6,5 37
 • 7 37.5
 • 7,5 38
 • 8 38.5
 • 8,5 39
 • 9 40
 • 9,5 40.5
 • 10 41
 • 10,5 42
 • 11 42.5
 • 11,5 43
 • 12 44
 • 12,5 12,5
 • 13 13
 • 13,5 13,5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35 22
6 36 23
7 37.5 24
8 38.5 25
9 40 26
10 41 27
11 42.5 28
12 44 29
10,5 42 27.5
11,5 43 28.5
5,5 35.5 22.5
6,5 37 23.5
7,5 38 24.5
8,5 39 25.5
9,5 40.5 26.5
13 13
15 15
14 14
13,5 13,5
12,5 12,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35 22
6 36 23
7 37.5 24
8 38.5 25
9 40 26
10 41 27
11 42.5 28
12 44 29
10,5 42 27.5
11,5 43 28.5
5,5 35.5 22.5
6,5 37 23.5
7,5 38 24.5
8,5 39 25.5
9,5 40.5 26.5
13 13
15 15
14 14
13,5 13,5
12,5 12,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8609
Овие женски патики се направени за жени кои сакаат да истражуваат нови територии. Гуме...
2.793 ДЕН
Заштеда 30%
3.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV1613
Пронајдете ја вашата комфорна зона во Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES женски патики за т...
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN1969
1.865 ДЕН
Заштеда 45%
3.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""