Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
Женски патики
Код на производ:
(CK2948-100)
NIKE

WMNS NIKE VENTURE RUNNER

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.143 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики Nike Venture Runner имаат мека влошка и мрежест горен дел и се инспирирани од стилот на 80-тите години кога трчањето стана популарно. Подетално

Женските патики Nike Venture Runner имаат мека влошка и мрежест горен дел и се инспирирани од стилот на 80-тите години кога трчањето стана популарно.

Видливите шевови, многу флексибилниот горен дел и деталите на петицата зборуваат за вашата опуштена природа.

Пенестата среден ѓон ќе ви овозможи исклучителна удобност во текот на целиот ден.

Браздите на ѓонот со waffle текстура го штитат стапалото од лизгање и ги прават исклучително издржливи на секакви површини.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, розова, црна

 • Гумен ѓон со waffle текстура

 • Среден ѓон со полнење од пена

 • Видливи рабови

 • Горниот дел е изработен од мрежа

 • Шифра на артикл: CK2948-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики Nike Venture Runner имаат мека влошка и мрежест горен дел и се инспирирани од стилот на 80-тите години кога трчањето стана популарно.

Видливите шевови, многу флексибилниот горен дел и деталите на петицата зборуваат за вашата опуштена природа.

Пенестата среден ѓон ќе ви овозможи исклучителна удобност во текот на целиот ден.

Браздите на ѓонот со waffle текстура го штитат стапалото од лизгање и ги прават исклучително издржливи на секакви површини.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, розова, црна

 • Гумен ѓон со waffle текстура

 • Среден ѓон со полнење од пена

 • Видливи рабови

 • Горниот дел е изработен од мрежа

 • Шифра на артикл: CK2948-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CU9038-600
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN9676-007
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""