Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
ESSENCE M
Машки патики
Код на производ:
(FU8395)
adidas

ESSENCE M

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие патики наменети се за одбојка, ракомет, бадминтон и други активности на затворено. Имаат горен дел кој овозможува циркулација на воздух што ја обвива ногата за да го поддржи секое движење. Подетално

Овие патики наменети се за одбојка, ракомет, бадминтон и други активности на затворено.

Имаат горен дел кој овозможува циркулација на воздух што ја обвива ногата за да го поддржи секое движење.

Пополнетата средина е поставена на трајниот ѓон Adidas Adiwear, кој ви овозможува непречено движење по теренот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: темносина / сина / сива
 • Материјал: Синтетика / Текстил
 • Удобно, меко чувство
 • Машки патики за тренинг
 • Шифра на артикл: FU8395
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие патики наменети се за одбојка, ракомет, бадминтон и други активности на затворено.

Имаат горен дел кој овозможува циркулација на воздух што ја обвива ногата за да го поддржи секое движење.

Пополнетата средина е поставена на трајниот ѓон Adidas Adiwear, кој ви овозможува непречено движење по теренот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: темносина / сина / сива
 • Материјал: Синтетика / Текстил
 • Удобно, меко чувство
 • Машки патики за тренинг
 • Шифра на артикл: FU8395
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA9669
2.524 ДЕН
Заштеда 45%
4.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB0691
2.144 ДЕН
Заштеда 50%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8317
6.950 ДЕН
Заштеда 20%
8.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""