за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
Код на производ: ID6277
adidas

adidas VL Colurt 3.0

Код на производ: ID6277
Код на производителот: NLF93
adidas VL Colurt 3.0 се машки lifestyle патики со безвременски дизајн и неоспорен комфорт. Едноставни, но со став, овие adidas патики се направени од мазна кожа и обезбедуваат целодневна удобност. Лесната амортизација ја додава потребната поддршка кога сте во движење секој ден. Вулканизираниот гумен ѓон нуди флексибилност и стил без оглед на површината. Спецификација: Машки lifestyle патики Со врзување Кожен горен дел Текстилна облога Вулканизиран гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
3.859 ДЕН
Заштеда: 429 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas VL Colurt 3.0 се машки lifestyle патики со безвременски дизајн и неоспорен комфорт. Едноставни, но со став, овие adidas патики се направени од мазна кожа и обезбедуваат целодневна удобност. Лесната амортизација ја додава потребната поддршка кога сте во движење секој ден. Вулканизираниот гумен ѓон нуди флексибилност и стил без оглед на површината. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Со врзување
 • Кожен горен дел
 • Текстилна облога
 • Вулканизиран гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas VL Colurt 3.0
  Патики
  adidas VL Colurt 3.0