Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ROCKADIA TRAIL 3.0
ROCKADIA TRAIL 3.0
ROCKADIA TRAIL 3.0
ROCKADIA TRAIL 3.0
ROCKADIA TRAIL 3.0
ROCKADIA TRAIL 3.0
ROCKADIA TRAIL 3.0
ROCKADIA TRAIL 3.0
ROCKADIA TRAIL 3.0
ROCKADIA TRAIL 3.0
Машки патики
Код на производ:
(FW3738)
adidas

ROCKADIA TRAIL 3.0

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ROCKADIA TRAIL 3.0 се патики за мажи. Моделот има едноставен дизајн со трите препознатливи ленти на адидас. Подетално

adidas ROCKADIA TRAIL 3.0 се патики за мажи. Моделот има едноставен дизајн со трите препознатливи ленти на адидас.

Тие се робусни и издржливи, па затоа особено се препорачуваат за трчање.

Тие се подобрени со Cloudfoam и OrthoLite технологиите, кои овозможуваат исклучителна удобност со секој чекор.

Удобните перничиња овозможуваат лесно движење за време на вашите спортски активности.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Мрежестата структура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон е отпорен и добро се прилагодува на различни површини.

Доколку сакате да трчате надвор, овие врвни патики на adidas се одличен избор за вас.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики

 • Cloudfoam технологија

 • OrtoLite технологија

 • Горен дел на патиката: синтетика, текстил, мрежеста текстура

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: црна /core black, siva/grey six

 • Шифра на артикл: FW3738

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ROCKADIA TRAIL 3.0 се патики за мажи. Моделот има едноставен дизајн со трите препознатливи ленти на адидас.

Тие се робусни и издржливи, па затоа особено се препорачуваат за трчање.

Тие се подобрени со Cloudfoam и OrthoLite технологиите, кои овозможуваат исклучителна удобност со секој чекор.

Удобните перничиња овозможуваат лесно движење за време на вашите спортски активности.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Мрежестата структура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон е отпорен и добро се прилагодува на различни површини.

Доколку сакате да трчате надвор, овие врвни патики на adidas се одличен избор за вас.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики

 • Cloudfoam технологија

 • OrtoLite технологија

 • Горен дел на патиката: синтетика, текстил, мрежеста текстура

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: црна /core black, siva/grey six

 • Шифра на артикл: FW3738

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0804
Каде и да одите, облечете ги патиките за трчање Adidas X9000L2 M и не заборавајте да уж...
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY8976
аdidas GALAXAR RUN SHOES се машки патики за трчање кои ќе ви дадат стабилност и брзина ...
4.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY9580
Облечете ги машките патики за трчање adidas RESPONSE RUN кои ќе ви овозможат целодневна...
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""