Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SLAYER IC
SLAYER IC
SLAYER IC
SLAYER IC
SLAYER IC
SLAYER IC
SLAYER IC
SLAYER IC
SLAYER IC
SLAYER IC
Код на производ:
(UMF201M111-02)
UMBRO

SLAYER IC

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
1.495 ДЕН
Заштеда: 1.495 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
 • 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 28
45 45 29
46 46 30
47 47
36 36
35 35
34 34
33 33
39 39
38 38
37 37
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 28
45 45 29
46 46 30
47 47
36 36
35 35
34 34
33 33
39 39
38 38
37 37
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF201M112-63
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201M101-01
1.095 ДЕН
Заштеда 50%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201M110-01
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""