Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUN70S
RUN70S
RUN70S
RUN70S
RUN70S
RUN70S
RUN70S
RUN70S
ADIDAS

RUN70S

Код на производ: EE9754
4.288,00 ДЕН
4.288,00 ДЕН
3.430,00 ДЕН
Заштеда: 858,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14-
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0585
3.632,00 ДЕН
Заштеда 35%
5.588,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0584
4.470,00 ДЕН
Заштеда 20%
5.588,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0416
2.766,00 ДЕН
Заштеда 25%
3.688,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""