Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA W BREATHE LACE
UA W BREATHE LACE
UA W BREATHE LACE
UA W BREATHE LACE
UA W BREATHE LACE
UA W BREATHE LACE
UA W BREATHE LACE
UA W BREATHE LACE
Код на производ:
(3019973-105)
UNDER ARMOUR

UA W BREATHE LACE

Претходна цена
4.690,00 ДЕН
Моментална Цена
4.690,00 ДЕН
Цена со попуст
3.049,00 ДЕН
Заштеда: 1.641,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 15
 • 5 35.5
 • 5,5 36
 • 6 36.5
 • 6,5 37.5
 • 7 38
 • 7,5 38.5
 • 8 39
 • 8,5 40
 • 9 40.5
 • 9,5 41
 • 10 42
 • 10,5 42.5
 • 11 43
 • 11,5 44
 • 12 44.5
 • 12,5 12,5
 • 13 13
 • 13,5 13,5
 • 14 14
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35.5 22
5,5 36 22.5
6 36.5 23
6,5 37.5 23.5
7 38 24
7,5 38.5 24.5
8 39 25
8,5 40 25.5
9 40.5 26
9,5 41 26.5
10 42 27
10,5 42.5 27.5
11 43 28
11,5 44 28.5
12 44.5 29
15 15
14 14
13,5 13,5
13 13
12,5 12,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35.5 22
5,5 36 22.5
6 36.5 23
6,5 37.5 23.5
7 38 24
7,5 38.5 24.5
8 39 25
8,5 40 25.5
9 40.5 26
9,5 41 26.5
10 42 27
10,5 42.5 27.5
11 43 28
11,5 44 28.5
12 44.5 29
15 15
14 14
13,5 13,5
13 13
12,5 12,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3021967-401
2.934,00 ДЕН
Заштеда 40%
4.890,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3022492-001
3.374,00 ДЕН
Заштеда 35%
5.190,01 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3022572-800
3.179,00 ДЕН
Заштеда 35%
4.890,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""