за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour UA W CHARGED AURORA 2
Under Armour UA W CHARGED AURORA 2
Under Armour UA W CHARGED AURORA 2
Under Armour UA W CHARGED AURORA 2
Under Armour UA W CHARGED AURORA 2
Under Armour UA W CHARGED AURORA 2
Код на производ: 3025060-103
Under Armour

Under Armour UA W CHARGED AURORA 2

Код на производ: 3025060-103
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
4.221 ДЕН
Заштеда: 469 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Under Armour
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026208-103
8.113 ДЕН
Заштеда 30%
11.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026022-601
5.194 ДЕН
Заштеда 35%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Under Armour UA W CHARGED AURORA 2
Патики
Under Armour UA W CHARGED AURORA 2