БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX SEQUENT 4 NIKE AIR MAX SEQUENT 4
NIKE AIR MAX SEQUENT 4 NIKE AIR MAX SEQUENT 4
NIKE AIR MAX SEQUENT 4 NIKE AIR MAX SEQUENT 4
NIKE AIR MAX SEQUENT 4 NIKE AIR MAX SEQUENT 4
NIKE AIR MAX SEQUENT 4 NIKE AIR MAX SEQUENT 4

NIKE AIR MAX SEQUENT 4

Патики
Код на производ: AO4485-005
7.290,00 MKD
5.832,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 8
  41
 • 8,5
  42
 • 9
  42.5
 • 9,5
  43
 • 10
  44
 • 10,5
  44.5
 • 11
  45
 • 12
  46
 • 13
  47.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""