БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE EBERNON MID PREM WMNS NIKE EBERNON MID PREM

WMNS NIKE EBERNON MID PREM

Патики
Код на производ: AQ1769-001
5.390,00 MKD
4.312,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 5,5
  36
 • 6,5
  37,5
 • 7
  38
 • 7,5
  38,5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""