БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA CURRY 3 UA CURRY 3
UA CURRY 3 UA CURRY 3
UA CURRY 3 UA CURRY 3
UA CURRY 3 UA CURRY 3
UA CURRY 3 UA CURRY 3

UA CURRY 3

Патики
Код на производ: 1269279-106
8.590,00 MKD
6.872,00 MKD
Заштеда: 20%
  • 10.5
    44.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""