БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA W SPEEDFORM VELOCITI GR UA W SPEEDFORM VELOCITI GR

UA W SPEEDFORM VELOCITI GR

Патики
Код на производ: 1298675-600
6.890,00 MKD
5.512,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37.5
 • 7
  38
 • 7,5
  38.5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""