Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER BAY VI AD
Код на производ:
(81901-24061)
RIDER

RIDER BAY VI AD

Претходна цена
1.690,00 ДЕН
Моментална Цена
1.690,00 ДЕН
Моментална Цена
1.690,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 47 47
  • 3940 39-40
  • 4546 45-46
  • 4849 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2017
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3940 39-40
41 41
42 42
43 43
44 44
4546 45-46
47 47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2017
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3940 39-40
41 41
42 42
43 43
44 44
4546 45-46
47 47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""