БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M
QUESTAR M QUESTAR M

QUESTAR M

Патики
Код на производ: S76730
6.188,00 MKD
3.788,00 MKD
Заштеда: 39%
 • 8,5
  42.5
 • 9
  43.5
 • 10
  44.5
 • 10,5
  45
 • 11
  46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""