Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Dri-FIT UV Run Division Miler
Машка маица за трчање
Код на производ:
(DV9263-653)
NIKE

NIKE Dri-FIT UV Run Division Miler

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT UV Run Division Miler е машка трчачка маица со кратки ракави со Dri-FIT технологија во ткаенината. Оваа маица е подолга од претходната верзија на маичката за трчање Miller Top, така што ви дава поголема покриеност. Направен е од неверојатно лесна ткаенина која има мрежеста предна и рамна задна страна за ладно, мазно чувство. Неговиот опуштен, лесен крој обезбедува целосна удобност и не ве забавува. Моќната графика е рефлектирачка, така што ќе бидете јасно забележани за време на вечерните тренинзи. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Овој производ обезбедува UVA и UVB заштита од сонце. Спецификација: Машка трчачка маица Nike Dri-FIT технологија во ткаенината Рефлектирачки детали UVA и UVB заштита од сонце Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT UV Run Division Miler е машка трчачка маица со кратки ракави со Dri-FIT технологија во ткаенината. Оваа маица е подолга од претходната верзија на маичката за трчање Miller Top, така што ви дава поголема покриеност. Направен е од неверојатно лесна ткаенина која има мрежеста предна и рамна задна страна за ладно, мазно чувство. Неговиот опуштен, лесен крој обезбедува целосна удобност и не ве забавува. Моќната графика е рефлектирачка, така што ќе бидете јасно забележани за време на вечерните тренинзи. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Овој производ обезбедува UVA и UVB заштита од сонце.
Спецификација:

 • Машка трчачка маица
 • Nike Dri-FIT технологија во ткаенината
 • Рефлектирачки детали
 • UVA и UVB заштита од сонце
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош