Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE 100 Glacier
THE NORTH FACE 100 Glacier
THE NORTH FACE 100 Glacier
THE NORTH FACE 100 Glacier
THE NORTH FACE 100 Glacier
THE NORTH FACE 100 Glacier
Женски дуксер
Код на производ:
(NF0A5IHN94K1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE 100 Glacier

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер The North Face 100 GLACIER е класика на која секогаш се враќаме. Оваа верзија е изработена од Polartec® микро руно кое обезбедува светлосна топлина благодарение на својата единствена структура. Затворањето со патент ¼ го олеснува менувањето, додека еластичните манжетни и полите обезбедуваат сигурно вклопување. Како незаменлив слој на гардероба за време на сите активности на отворено, женскиот дуксер North Face 100 GLACIER ви ја обезбедува сета топлина и удобност. Спецификација: ¼ затворање со патент Еластични рабови на ракавите и долен раб Polartec® микро руно.
Подетално

Женскиот дуксер The North Face 100 GLACIER е класика на која секогаш се враќаме. Оваа верзија е изработена од Polartec® микро руно кое обезбедува светлосна топлина благодарение на својата единствена структура. Затворањето со патент ¼ го олеснува менувањето, додека еластичните манжетни и полите обезбедуваат сигурно вклопување. Како незаменлив слој на гардероба за време на сите активности на отворено, женскиот дуксер North Face 100 GLACIER ви ја обезбедува сета топлина и удобност.

Спецификација:

 • ¼ затворање со патент
 • Еластични рабови на ракавите и долен раб
 • Polartec® микро руно

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош