Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK JAPERI KD
Детска јакна
Код на производ:
(50101670I-630)
ICEPEAK

ICEPEAK JAPERI KD

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 62
 • 68 68
 • 74 74
 • 80 80
 • 86 9-12м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 134
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 158
 • 164 13-14г.
 • 170 170
 • 176 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62
68
74
80
86 9-12м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134
140 9-10г.
146
152 11-12г.
158
164 13-14г.
170
176 14-15г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Јакна 50101670I-390
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 50103564I-335
4.312 ДЕН
Заштеда 20%
5.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 50101545I-636
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Помош