Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Ua Journey Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Journey Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Journey Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Journey Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Journey Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Journey Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Journey Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Journey Fleece Hoodie
Женски дуксер
Код на производ:
(1373975-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Ua Journey Fleece Hoodie

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сакате да бидете удобни и топли и подготвени пред и по натпреварот, женскиот дуксер за тренинг Under Armour Journey Fleece е вашата опција. Исклучително меката велур ткаенина е мазна и удобна. Брусените памучни панели од руно обезбедуваат дополнителна топлина. Предните џебови се идеални за складирање на ситници, но и за загревање на рацете. Спецификација: Велур ткаенина Четкани памучни панели од руно Целосно затворање со патент Предни џебови Состав: 94% полиестер, 6% еластин; панели: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Ако сакате да бидете удобни и топли и подготвени пред и по натпреварот, женскиот дуксер за тренинг Under Armour Journey Fleece е вашата опција. Исклучително меката велур ткаенина е мазна и удобна. Брусените памучни панели од руно обезбедуваат дополнителна топлина. Предните џебови се идеални за складирање на ситници, но и за загревање на рацете.

Спецификација:

 • Велур ткаенина
 • Четкани памучни панели од руно
 • Целосно затворање со патент
 • Предни џебови
 • Состав: 94% полиестер, 6% еластин; панели: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош