Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE RUN
NIKE RUN
NIKE RUN
NIKE RUN
NIKE RUN
NIKE RUN
Машка маица за трчање
Код на производ:
(DZ2729-010)
NIKE

NIKE RUN

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike RUN е машка маичка за трчање, идеална за освојување нови патеки и соборување лични рекорди. Оваа лесна маичка е изработена од меко ткаена маичка која нуди совршена удобност и дише. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви и свежи. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која спречува истегнување, а има интересен принт по целата површина. Во оваа маичка ќе ви биде лесно да трчате кон нови авантури и да освојувате нови хоризонти. Спецификација: Машка маица за трчање Dri-FIT технологија Интересен принт Засилена јака Краток ракав Состав: 59% памук, 41% полиестер.
Подетално

Nike RUN е машка маичка за трчање, идеална за освојување нови патеки и соборување лични рекорди. Оваа лесна маичка е изработена од меко ткаена маичка која нуди совршена удобност и дише. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви и свежи. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која спречува истегнување, а има интересен принт по целата површина. Во оваа маичка ќе ви биде лесно да трчате кон нови авантури и да освојувате нови хоризонти.
Спецификација:

 • Машка маица за трчање
 • Dri-FIT технологија
 • Интересен принт
 • Засилена јака
 • Краток ракав
 • Состав: 59% памук, 41% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош