Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка јакна
Код на производ:
(DR9609-259)
NIKE

NIKE Sportswear

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
13.590 ДЕН
Моментална цена
13.590 ДЕН
Моментална цена
13.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машка јакна за трчање која ќе ве заштити од ветрот. Не дозволувајте зимата да ве спречи да тренирате на свеж воздух и во природа. Внимателно е изработена за студените денови исполнети со физичка активност. Ќе ве стопли, а во исто време ќе ви овозможи неверојатна слобода на движење и удобност. Технологијата Storm-FIT е отпорна на лошите временски услови како што се ветерот и влажноста. Бидете максимално фокусирани на тренинзите. Овој модел има и џебови со патент за безбедно складирање на сите ваши мали предмети. Спецификација: Машка јакна Затворање со патент Странични џебови со патент Капуљача Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear е машка јакна за трчање која ќе ве заштити од ветрот. Не дозволувајте зимата да ве спречи да тренирате на свеж воздух и во природа. Внимателно е изработена за студените денови исполнети со физичка активност. Ќе ве стопли, а во исто време ќе ви овозможи неверојатна слобода на движење и удобност. Технологијата Storm-FIT е отпорна на лошите временски услови како што се ветерот и влажноста. Бидете максимално фокусирани на тренинзите. Овој модел има и џебови со патент за безбедно складирање на сите ваши мали предмети.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Затворање со патент
 • Странични џебови со патент
 • Капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош