Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate
Машка јакна
Код на производ:
(NF00CG55WMB1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Evolve Ii Triclimate

Претходна цена
14.590 ДЕН
Моментална цена
14.590 ДЕН
Моментална цена
14.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Две јакни и три нивоа на заштита – тоа е она што го добивате со машка outdoor јакна The North Face EVOLVE II TRICLIMATE. Надворешниот слој е направен со користење на технологија за ткаенина што е прозрана, отпорна на вода DryVent™ за да ве одржува суви и заштитени од дожд, снег и силен ветер. Внатрешниот слој од руно ќе ве загрее додека ја апсорбира потта. Можете да ги носите заедно или одделно, во зависност од тоа што налага времето. Водоотпорна, ветроупорна и прозрачна, машката outdoor јакна The North Face EVOLVE II TRICLIMATE е совршен партнер за време на сите ваши активности на отворено. Спецификација: DryVent™ технологија Надворешен слој отпорен на ветер и вода што дише Затворање со патент Зајакнат врв на капата Два предни џебови и џеб на градите Внатрешен слој од руно со кенгурски џеб Состав: 100% полиестер.
Подетално

Две јакни и три нивоа на заштита – тоа е она што го добивате со машка outdoor јакна The North Face EVOLVE II TRICLIMATE. Надворешниот слој е направен со користење на технологија за ткаенина што е прозрана, отпорна на вода DryVent™ за да ве одржува суви и заштитени од дожд, снег и силен ветер. Внатрешниот слој од руно ќе ве загрее додека ја апсорбира потта. Можете да ги носите заедно или одделно, во зависност од тоа што налага времето. Водоотпорна, ветроупорна и прозрачна, машката outdoor јакна The North Face EVOLVE II TRICLIMATE е совршен партнер за време на сите ваши активности на отворено.
Спецификација:

 • DryVent™ технологија
 • Надворешен слој отпорен на ветер и вода што дише
 • Затворање со патент
 • Зајакнат врв на капата
 • Два предни џебови и џеб на градите
 • Внатрешен слој од руно со кенгурски џеб
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош