Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
ICEPEAK Hanhivaara
Женска јакна
Код на производ:
(32498377L-980)
ICEPEAK

ICEPEAK Hanhivaara

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
15.490 ДЕН
Моментална цена
15.490 ДЕН
Моментална цена
15.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK HANHIVAARA е врвна женска outdoor јакна со капа за скијање. Функционална, универзална јакна исполнета со тенок, лесен, но сепак многу топол Repreve фил, ќе ви го исполни секој ден со пријатност и удобност. Материјал обработен за да ја одбие водата без употреба на PFC. Направен од 4-насочен растеглив материјал, кој е растеглив по ширина и должина и на тој начин ви овозможува целосна слобода на движење за време на спортски активности. Јакната има капа што се вади и прилагодува, еластични краеви на ракавите, внатрешен џеб со патент и џеб за ски карта. Има фиксна снежна бариера со силиконска анти-лизгачка лента. Се затвора со полн патент кој е водоотпорен. Спецификација: Женска јакна за скијање Прилагодлива капа што се вади Состав: 88% полиестер и 12% еластин Внатрешен џеб со патент Repreve полнење Прилагодлива капа што се вади Џеб за ски карта Целосен водоотпорен патент.
Подетално

ICEPEAK HANHIVAARA е врвна женска outdoor јакна со капа за скијање. Функционална, универзална јакна исполнета со тенок, лесен, но сепак многу топол Repreve фил, ќе ви го исполни секој ден со пријатност и удобност. Материјал обработен за да ја одбие водата без употреба на PFC. Направен од 4-насочен растеглив материјал, кој е растеглив по ширина и должина и на тој начин ви овозможува целосна слобода на движење за време на спортски активности. Јакната има капа што се вади и прилагодува, еластични краеви на ракавите, внатрешен џеб со патент и џеб за ски карта. Има фиксна снежна бариера со силиконска анти-лизгачка лента. Се затвора со полн патент кој е водоотпорен.
Спецификација:

 • Женска јакна за скијање
 • Прилагодлива капа што се вади
 • Состав: 88% полиестер и 12% еластин
 • Внатрешен џеб со патент
 • Repreve полнење
 • Прилагодлива капа што се вади
 • Џеб за ски карта
 • Целосен водоотпорен патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44 2XL
  46 3XL
  48 4XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош