Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Fast Trek™ II
COLUMBIA Fast Trek™ II
COLUMBIA Fast Trek™ II
COLUMBIA Fast Trek™ II
COLUMBIA Fast Trek™ II
COLUMBIA Fast Trek™ II
COLUMBIA Fast Trek™ II
COLUMBIA Fast Trek™ II
Женски дуксер
Код на производ:
(1465351010)
COLUMBIA

COLUMBIA Fast Trek™ II

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Fast Trek™ II е женски дуксер од руно за сите сезони. Овој мек и лесен слој од руно има убав женствен крој и модерен дизајн и ќе ви ја обезбеди посакуваната топлина без разлика дали го носите за време на долгоочекуваните патувања во природа или секојдневно, за време на прошетки и надвор. Спецификација: Женски дуксер Обемот на долниот отвор може да се прилагоди со јамка Странични џебови со патент Џеб од ракавот со патент Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Columbia Fast Trek™ II е женски дуксер од руно за сите сезони. Овој мек и лесен слој од руно има убав женствен крој и модерен дизајн и ќе ви ја обезбеди посакуваната топлина без разлика дали го носите за време на долгоочекуваните патувања во природа или секојдневно, за време на прошетки и надвор.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Обемот на долниот отвор може да се прилагоди со јамка
 • Странични џебови со патент
 • Џеб од ракавот со патент
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 1991791890
  2.274 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 2013101010
  2.454 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.090 ДЕН
  Помош