Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
ICEPEAK Erbach
Женска јакна
Код на производ:
(53114545I-270)
ICEPEAK

ICEPEAK Erbach

Претходна цена
10.790 ДЕН
Моментална цена
10.790 ДЕН
Цена со попуст
8.632 ДЕН
Заштеда: 2.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak Erbach е женска зимска јакна со топло полнење. Изгледајте привлечно со максимална удобност и топлина. Оваа женска јакна со впечатлив принт има се што ви треба за еден ден на снег или на падините. Тој е ветроупорен, водоотпорен и дише. Има капа која можете да ја прилагодите според вашите потреби, но можете да ја извадите и кога не ви е потребна. Манжетните на ракавите се прилагодливи, а внатрешните еластични манжетни имаат дупки за плачење. Функционалните џебови, вклучително и џебот за ски карта на ракавот, се тука за се што ви треба на патеките. Спецификација:Женска зимска јакнаТопло полнењеЏебови со патентиЏеб за ски карта на ракавотОтстранлива капаПрилагодливи манжетни на ракавитеМатеријал: 100% полиестер.
Подетално

Icepeak Erbach е женска зимска јакна со топло полнење. Изгледајте привлечно со максимална удобност и топлина. Оваа женска јакна со впечатлив принт има се што ви треба за еден ден на снег или на падините. Тој е ветроупорен, водоотпорен и дише. Има капа која можете да ја прилагодите според вашите потреби, но можете да ја извадите и кога не ви е потребна. Манжетните на ракавите се прилагодливи, а внатрешните еластични манжетни имаат дупки за плачење. Функционалните џебови, вклучително и џебот за ски карта на ракавот, се тука за се што ви треба на патеките.
Спецификација:

 • Женска зимска јакна
 • Топло полнење
 • Џебови со патенти
 • Џеб за ски карта на ракавот
 • Отстранлива капа
 • Прилагодливи манжетни на ракавите
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44 2XL
  46 3XL
  48 4XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош