Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Hoodie
Женски дуксер
Код на производ:
(1365982-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Hoodie

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
2.295 ДЕН
Заштеда: 2.295 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Project Rock е женски дуксер за тренинг кој ќе ве мотивира да ги надминете своите граници. Колекцијата е лично одобрена од Двејн Џонсон, професионален борач, американски актер, познат по прекарот Рок. При изработката на овој дуксер, користени се пријатни материјали и однадвор и одвнатре. Друга предност на овој производ е технологијата на абсорбента, која ќе ве одржува свежи и суви за време на сите ваши активности. Спецификација:Женски дуксерПреден кенгур џебКолекција на Двејн ЏонсонМатеријал: француски фротир.
Подетално

Under Armour Project Rock е женски дуксер за тренинг кој ќе ве мотивира да ги надминете своите граници. Колекцијата е лично одобрена од Двејн Џонсон, професионален борач, американски актер, познат по прекарот Рок. При изработката на овој дуксер, користени се пријатни материјали и однадвор и одвнатре. Друга предност на овој производ е технологијата на абсорбента, која ќе ве одржува свежи и суви за време на сите ваши активности.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Преден кенгур џеб
 • Колекција на Двејн Џонсон
 • Материјал: француски фротир

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош