Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR Softshell
COLMAR Softshell
COLMAR Softshell
COLMAR Softshell
Женски панталони
Код на производ:
(0267-7TZ-99)
COLMAR

COLMAR Softshell

Претходна цена
11.890 ДЕН
Моментална цена
11.890 ДЕН
Цена со попуст
9.512 ДЕН
Заштеда: 2.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 S
 • 44 M
 • 46 L
 • 48 XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските скијачки хеланки COLMAR SOFSHELL обезбедуваат беспрекорно, женствено вклопување. Изработени се од мека, високотехнолошка ткаенина изработена од надворешна растеглива ткаенина и топла облога од руно. Ламинирани се со техничка мембрана која дише (10.000 g/m2/24) и е водоотпорна (10.000 mm). Совршен избор за скијачи кои бараат стилски, високи перформанси за моменти на снег со стил. Спецификација:Женски скијачки хеланкиЕластичен појасРастегливи на странитеЛогото на Colmar Originals на левата ногаСостав: 100% полиестер.
Подетално

Женските скијачки хеланки COLMAR SOFSHELL обезбедуваат беспрекорно, женствено вклопување. Изработени се од мека, високотехнолошка ткаенина изработена од надворешна растеглива ткаенина и топла облога од руно. Ламинирани се со техничка мембрана која дише (10.000 g/m2/24) и е водоотпорна (10.000 mm). Совршен избор за скијачи кои бараат стилски, високи перформанси за моменти на снег со стил.
Спецификација:

 • Женски скијачки хеланки
 • Еластичен појас
 • Растегливи на страните
 • Логото на Colmar Originals на левата нога
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд COLMAR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42 S
  44 M
  46 L
  48 XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Панталони 0283-9XA-99
  10.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Панталони 0283-9XA-491
  10.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Панталони 0283-9XA-01
  10.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.190 ДЕН
  Помош