Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK EASTPORT
Женска јакна
Код на производ:
(53200566I-425)
ICEPEAK

ICEPEAK EASTPORT

Претходна цена
10.690 ДЕН
Моментална цена
10.690 ДЕН
Цена со попуст
8.552 ДЕН
Заштеда: 2.138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34 XS
36 S
38 M
40 L
42 XL
44 2XL
46 3XL
48 4XL
50
52
54
56
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 53204599I-652
9.432 ДЕН
Заштеда 20%
11.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 53204599I-980
9.592 ДЕН
Заштеда 20%
11.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 53203839I-685
8.312 ДЕН
Заштеда 20%
10.390 ДЕН
Помош