Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Safir Long
MONT Safir Long
MONT Safir Long
MONT Safir Long
MONT Safir Long
MONT Safir Long
MONT Safir Long
MONT Safir Long
MONT Safir Long
MONT Safir Long
Женска јакна
Код на производ:
(MNA223F509-92)
MONT

MONT Safir Long

Претходна цена
15.390 ДЕН
Моментална цена
15.390 ДЕН
Цена со попуст
10.773 ДЕН
Заштеда: 4.617 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mont SAFIR LONG е женска outdoor јакна, идеална за студените зимски денови. Доколку ви треба модерно и функционално парче облека, кое ќе ви пружи безусловна топлина, оваа јакна е вашиот идеален избор. Направен од полиестер, со едноставен класичен крој, ќе се вклопи во секој ваш аутфит. Високата јака ќе ви обезбеди одлична покриеност во комбинација со пространата прилагодлива капа ќе ви даде чувство на пријатно и топло гушкање. Страничните џебови со патент се одлични за безбедно складирање на ситници, за да ја имаат целата слобода на движење. Во внатрешноста има мини стрип кој ја додава оригиналноста. Логото Монт на левиот ракав јасно покажува на кој бренд му верувате. Спецификација:Женска јакна - outdoor Мини стрипВисока јакаСостав: 100% полиестерСтранични џебови со патентЛого на Монт.
Подетално

Mont SAFIR LONG е женска outdoor јакна, идеална за студените зимски денови. Доколку ви треба модерно и функционално парче облека, кое ќе ви пружи безусловна топлина, оваа јакна е вашиот идеален избор. Направен од полиестер, со едноставен класичен крој, ќе се вклопи во секој ваш аутфит. Високата јака ќе ви обезбеди одлична покриеност во комбинација со пространата прилагодлива капа ќе ви даде чувство на пријатно и топло гушкање. Страничните џебови со патент се одлични за безбедно складирање на ситници, за да ја имаат целата слобода на движење. Во внатрешноста има мини стрип кој ја додава оригиналноста. Логото Монт на левиот ракав јасно покажува на кој бренд му верувате.
Спецификација:

 • Женска јакна - outdoor
 • Мини стрип
 • Висока јака
 • Состав: 100% полиестер
 • Странични џебови со патент
 • Лого на Монт

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223F507-Z1
  9.443 ДЕН
  Заштеда 30%
  13.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223F509-01
  10.773 ДЕН
  Заштеда 30%
  15.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223F508-10
  8.603 ДЕН
  Заштеда 30%
  12.290 ДЕН
  Помош