Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ6767-667)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece се женски долен дел тренерки за секој ден, без разлика дали сте физички активни или одмарате по напорниот ден. Набавете си парче од нашата најпродавана колекција. Моделите Club Fleece се омилени поради нивната удобност и конзистентност. Сјајното Swoosh лого помага вашиот изглед да блесне дури и во постудените денови. Опуштениот крој на ногавиците завршува со еластични манжетни кои ја задржуваат топлината блиску до вашето тело. Покажете го вашиот спортски стил каде ѝ да ве однесе денот. Еластичниот појас ги одржува тренерките на место додека се движите и ви овозможува да ја истакнете силуетата на половината. Страничните џебови ви ги загреваат рацете и безбедно ги чуваат сите ваши ситници. Спецификација: Женски долен дел тренерки - lifestyle Џебови на колковите Еластичен појас Swoosh лого Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece се женски долен дел тренерки за секој ден, без разлика дали сте физички активни или одмарате по напорниот ден. Набавете си парче од нашата најпродавана колекција. Моделите Club Fleece се омилени поради нивната удобност и конзистентност. Сјајното Swoosh лого помага вашиот изглед да блесне дури и во постудените денови. Опуштениот крој на ногавиците завршува со еластични манжетни кои ја задржуваат топлината блиску до вашето тело. Покажете го вашиот спортски стил каде ѝ да ве однесе денот. Еластичниот појас ги одржува тренерките на место додека се движите и ви овозможува да ја истакнете силуетата на половината. Страничните џебови ви ги загреваат рацете и безбедно ги чуваат сите ваши ситници.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки - lifestyle
 • Џебови на колковите
 • Еластичен појас
 • Swoosh лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош