за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Plush
Код на производ: DV4361-133
Nike

Nike Plush

Код на производ: DV4361-133
Nike Sportswear Plush се долен дел женски тренерки кој ќе ви помогне да го одржите вашиот изглед подигнат кога температурите ќе паднат. Со дополнителна должина и екстра кадифено високо руно, овие тренерки се облека што ќе сакате да ја носите насекаде. Џебовите овозможуваат брзо складирање на клучеви, телефон и ладни раце. Спецификација: Женски тренерки – lifestyle Состав: 100% полиестер Извезено лого на Swoosh Странични џебови Машинско перење.
6.490 ДЕН
6.490 ДЕН
6.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Plush се долен дел женски тренерки кој ќе ви помогне да го одржите вашиот изглед подигнат кога температурите ќе паднат. Со дополнителна должина и екстра кадифено високо руно, овие тренерки се облека што ќе сакате да ја носите насекаде. Џебовите овозможуваат брзо складирање на клучеви, телефон и ладни раце.
Спецификација:

 • Женски тренерки – lifestyle
 • Состав: 100% полиестер
 • Извезено лого на Swoosh
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Plush
  Долен дел тренерки
  Nike Plush